Për 1 Maj bjen gjithë shi! Rri gati se ma mirë e ki!

Prill 30, 2024

Për të gjithë ata që kanë në plan të kalojnë 1 Majin kudo në natyrë mirpo po shqetësohen se mos po bie shi, këtë brengë largojeni menjëherë nga koka. 

Melodia Px ju ofron xhaketa kundër shiut nga brendi i njohur Elbrus, të cilat janë sa elegante aq funksionale. Kjo është thelbësore për aktivitetet në natyrë si shëtitjet dhe kampingjet, ku moti i paparashikueshëm shpesh mund të jetë një shqetësim. Xhaketat  janë gjithashtu të lehta dhe ajrosëse, kështu që nuk keni pse të shqetësoheni kur i vishni sepse nuk ndiheni të kufizuar ose të rënduar.

Brenda koleksionit të tyre, Elbrus ofron një sërë xhaketash shiu me performancë të lartë, të dizajnuara për t’i bërë ballë motit duke ofruar rehati dhe stil. Ato dallohen për dizajnin inovativ, materialet rezistente ndaj ujit dhe detajet funksionale duke i bërë si opsione të besueshme dhe me stil për të qëndruar të thatë dhe të rehatshëm në çdo kusht moti.

Përfitoni tani nga zbritja që ju ofron kodi #MAJI nga 96,95 euro në vetëm 59,95 euro.

Xhaketë ELBRUS Dirro Primaloft59,95€ 96,95€

BLEJ ME ZBRITJE! Xhaketë ELBRUS Dirro Primaloft

Vërejtje: Kjo zbritje vlen vetëm online përmes kodit të Telegrafi Deals.

Komentet

Nuk u gjet asnjë postim

Shkruani një shqyrtim