E zezë klasike, krejt sytë n’ty

Mars 28, 2024

T’kanë thirrë për iftar e spo ki ide çka me vesh? Gajle mos e ki!

Melodia Px ka zgjidhjen perfekte për ty.

Fustan i zi perfekt për çdo rast, qoftë për një ditë të rastësishme jashtë apo një ngjarje të veçantë është një domosdoshmëri në dollapin e veshjeve të çdo femre! 

Porosit tani online fustanin Elli White 22, fustan super i lezetshëm dhe i thjeshtë që do t’ju bëjë të ndjeheni shumë rahat! 

Tashmë ky fustan vjen me zbritje nga 42,95€ në 29,95€, mjafton të shfrytëzoni kodin Melodiaparis24. 

Fustan Elli White 22 29,95€ 42,95€

BLEJ ME ZBRITJE! Fustan Elli White 22

Vërejtje: Kjo zbritje vlen vetëm online përmes kodit të Telegrafi Deals

Komentet

Nuk u gjet asnjë postim

Shkruani një shqyrtim