E ngrohtë dhe e rehatshme – kjo jakne mund të përdoret edhe për skijim

Janar 23, 2024

Është koha ideale për skijim në vende malore e bëhet akoma më emocionuese në qoftë se ju jeni adhurues i skijimit.

Pasionantët e vërtetë e dinë që skijimi nënkupton shumë më tepër sesa të rrëshqasësh mbi borë; ata që e dashurojnë këtë sport e dinë mirë sa thelbësore është të jesh i pajisur me veshjet e duhura dhe çdo element tjetër shtesë.

Dhe nëse jeni në kërkim të jaknes perfekte që ofron ngrohtësi dhe është e përshtatshme për skijim, ky është destinacioni juaj ideal.

Një jakne super moderne dhe të rehatshme e që është model për meshkuj tani e gjeni në Telegrafi Deals me zbritje nga çmimi 216.95 euro në 149.95 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin Metel0116

149.95€  216.95€

BLEJ ME ZBRITJE!

Jaknja ka ngjyrë të gjelbër dhe vjen e pajisur me xhepa të dobishëm, ku mund të ruani me siguri telefonin, çelësat dhe portofolin tuaj, duke qenë i qetë për to pa u shqetësuar në të gjithë kohën që jeni jashtë.

Komentet

Nuk u gjet asnjë postim

Shkruani një shqyrtim