Media

Sezoni i dasmave dhe eventeve të veçanta është në prag, dhe për ata që kërkojnë të duken më të mirët në çdo aspekt,  Melodia Px  ofron zgjedhjet perfekte. Me koleksionet e tyre të fundit të kostumeve 2 pjesëshe përfshirë xhaketat dhe pantallonat në ngjyrën hiri dhe bezhë për djem, Melodia Px është vendi ideal për të shkëlqyer këtë sezon....

Kur dielli fillon të përkëdhelë horizontin me rrezet e tij të arta dhe era e lehtë verore fton natyrën të këndojë, është momenti ideal për të rifreskuar garderobën tuaj. Dhe çfarë mund të jetë më tërheqëse në këtë stinë sesa zbritjet dhe ofertat e mahnitshme që  Melodia Px  ka për ju?  Po, e lexuat mirë! E gjithë kjo magji verore ka...

A ju pëlqejnë kostumet verore 2 pjesëshe që kombinojnë elegancën dhe komoditetin në perfeksion të plotë?  Nëse po, ju tashmë keni një ofertë të jashtëzakonshme nga  Melodia Px ! Deri më 4 korrik, ju mund të përfitoni 50% zbritje në kostumet verore 2 pjesëshe për femra, një veshje që do të bëjë çdo dalje tuajën mahnitëse.  Ky...

Kur dielli fillon të ngrohë më fort dhe ditët bëhen më të gjata, është koha për të hequr dorë nga rutina e përditshme dhe për të përshkruar aventura të reja. Vera është periudha e pushimeve, e relaksit dhe e përjetimeve të paharrueshme afër detit. Dhe kur bëhet fjalë për të përgatitur veshjet, aksesorët dhe produktet për këto momente të veçanta, ...

Pasioni për sportin nuk është thjesht një hobi, është një mënyrë jetese. Dhe kur bëhet fjalë për të arritur qëllimet tuaja sportive, të jeni të pajisur me veshjet dhe aksesorët e duhur është thelbësore.  Destinacioni juaj ideal për gjithçka që lidhet me sportin, ka një zbritje të mrekullueshme që nuk duhet t’ju ikë! Filloni udhëtimin tuaj...

Në sektorin e stilit dhe modës për meshkuj, këpucët janë më shumë se thjesht një aksesor; ato reflektojnë personalitetin dhe shijen e tyre. Këpucët e Meshkujve “ELONG DD0105D”, të disponueshme në  Melodia Px , në veçanti, janë një shembull i shkëlqyer i kombinimit të komoditetit dhe elegancës. Të disponueshme në  ngjyrë të zezë...

Në një botë ku stili dhe komoditeti shpesh duken si dy koncepte të ndryshme, Melodia PX sjell një produkt që i bashkon këto dy elemente në mënyrë të përsosur –  Këpucët Ideal Shoes  për femra tani me  – 50% zbritje  deri më  17 Qershor .  Ky model i ri, i disponueshëm në katër ngjyra të mrekullueshme – pembe, bezhë,...

Ke menduar të kalosh netë në natyrë? Ose keni ëndërruar ndonjëherë të përqafoni natyrën e mrekullueshme nën qiejt me yje? Qershori është muaji i kampingut në Kosovë dhe Shqipëri. Për këtë muaj, të gjithë ju që përdorni kodin  #MELODIAKAMPING ,  Melodia Px  ju ofron 20% zbritje. Në këtë sezon të mrekullueshëm të aventurave në...

Një nga aspektet më të rëndësishme të çdo këpuce është komoditeti që ofrojnë. Fëmijët kanë energji të pashtershme dhe kërkojnë gjithmonë të eksplorojnë botën përreth tyre. Për ta ndjekur këtë energji, ata kanë nevojë për këpucë që ofrojnë komoditet maksimal. Atletet  “REEBOK Rush Runner 5 Alt 1”  arrijnë ekuilibrin e përsosur. Me...

Ndërsa presim me padurim ardhjen e verës, presim me padurim edhe rastet e veçanta që ajo sjell – ahengjet e ndryshme familjare, mbrëmjet e shumta shoqërore, eventet promovuese dhe jo vetëm. Pikërisht gjatë këtyre eventeve ne përpiqemi të prezantojmë veten në verisonin më të mirë të mundshëm, duke u ndjerë të sigurt dhe rehat në veshjen tonë. Këtu...

Nëse jeni duke kërkuar çizme që ndërthurin pa problem stilin taktik me komoditetin e ecjes, gjysmë  çizmet Magnum  mund të jenë thjesht përshtatja juaj perfekte, duke i bërë ato ideale për aktivitete të ndryshme si ecja dhe ngjitja.  Duke kombinuar rehatinë me qëndrueshmërinë e fortë, këto çizme janë krijuar për të përmbushur kërkesat...

Çdo femër dëshiron të ketë në gardërobën e saj veshje elegante, unike dhe që të jenë të rehatshme gjatë eventeve të ndryshme. Veshjet elegante për femrat kanë qenë gjithmonë një aspekt i rëndësishëm i industrisë së modës, me shumë marka që konkurrojnë për të krijuar pjesë të sofistikuara dhe me stil që plotësojnë shijen e gruas moderne.  Veshjet...

Shfaq 12 faqe tjera
Komentet

Nuk u gjet asnjë postim

Shkruani një shqyrtim